Volby prezidenta - změna volebních místností

4/1 2018

Z důvodu kolize termínů konání prezidentských voleb s plesovou sezónou v Kulturním domě v Ostravě – Petřkovicích bylo rozhodnuto, že volby PREZIDENTA ČR 2018 ve dnech 12. a 13. ledna 2018, případné druhé kolo ve dnech 26. a 27. ledna 2018, se budou konat v Základní škole Ostrava-Petřkovice – budova 1. stupně (žlutá budova), Hlučínská č.p. 3, Ostrava - Petřkovice.

Volby prezidenta - změna volebních místností

Volební okrsek č. 12001 bude v Základní škole O. – Petřkovice 1. stupeň -  (žlutá budova), Hlučínská č.p. 3  v přízemí – třída vlevo - pro voliče bydlící na levé straně obvodu od ulice Hlučínské ve směru na Ostravu.

Jedná se o tyto ulice: U Kovárny, Nad Úhorem, Muškátová, Do Špice, Hluboká, Hlučínská - levá strana ve směru na Ostravu, Podbělová, Včelařská, Šilheřovická, Jahodová, K Černavám, Koblovská, Neukončená, Rozdělená, Na Landeku, Údolní, Pod Landekem

Volební okrsek č. 12002 bude v Základní škole O. – Petřkovice 1. stupeň - (žlutá budova), Hlučínská č.p. 3  v přízemí – třída vpravo - pro voliče bydlící na pravé straně obvodu od ulice Hlučínské ve směru na Ostravu.

 Jedná se o tyto ulice: Ryšlinkova, U Sokolovny, Hlučínská - pravá  strana ve směru na Ostravu, Balbínova, Kosatcová, Do Luk, Za Obchodem, Havraní, Žaludová, Jestřábí, Sokolí, Srnčí, Větrov, Vzdálená, U Odry, Petřkovická, Květná, U Jana, U Nemocnice, U Kaple

 V pátek se volí v době od 14:00 do 22:00 hodin a v sobotu od 8:00 do 14:00 hodin.

 Kdo chce volit pomocí přenosné volební schránky (nemocní, popř. starší, měně pohybliví občané), je to možné. Až do dne voleb můžete toto nahlásit na náš úřad p. Dohnalové, tel. 599 429 109.
Je třeba nahlásit: jméno, příjmení, ulici, číslo popisné a číslo orientační a popř. den, kdy chcete volit pomocí přenosné volební schránky (pátek nebo sobota).
Toto je také možné nahlásit v den voleb u zapisovatele ve volební místnosti.

 Více o volbách prezidenta republiky v roce 2018 se dovíte na stránkách Ministerstva vnitra ČR   http://www.mvcr.cz/clanek/volba-prezidenta-republiky.aspx